19th Ave New York, NY 95822, USA

O mnie

zdjecie(…) Kiciu z Cheshire – zagadnęła go… Czy nie zechciałbyś mi powiedzieć, którędy mam teraz iść?
To zależy w dużym stopniu od tego, gdzie chcesz dojść – odpowiedział kot.”
Lewis Carroll

Z wykształcenia jestem polonistką, z zamiłowania pisarzem, a z doświadczenia copywriterem. Współpracowałam z agencjami wrocławskimi tj.: Adv.pl, Weblocus, jak również przez kilka lat z Wydawnictwem Nowa Era, gdzie zajmowałam się uskutecznianiem reklamy, kontaktami z Klientami oraz prowadzeniem konferencji i szkoleń.

Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i sympatię dzieci – to znaczy odnieść sukces.” Ralph Waldo Emerson

Sukces w biznesie jest jak jazda na rowerze. Albo jedziesz naprzód, albo upadasz.” Jackson Brown

Jako copywriter od kilkunastu lat dostarczam swoim Klientom ekscytujących rozwiązań marketingowych. Głęboko wierzę bowiem, że nieprzeciętne projekty powstają jako rezultat pasji i głębokiego zaangażowania, dlatego jestem tak dumna ze swoich osiągnięć. Uwielbiam swoją pracę, która wymaga ode mnie nieustannej kreatywności, łamania barier, przez co zaskakuje nie tylko swoich Klientów, ale i samą siebie. Kolejne wyzwania pozwalają mi na chwilę ekscytacji maleńkiego dziecka, które cieszy się z nadchodzącej zabawy niczym nieograniczonej. Ja po prostu LUBIĘ to, co robię.

Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” Peter Drucker

Moim celem jest SUKCES, dlatego inspiruje Klientów do wielkich pomysłów i niestandardowych działań, w tym celu stosuje najnowsze techniki NLP oraz różnorodne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb marketingowych. Wychodzę o krok do przodu, poza ramy, bo mam odwagę tworzyć coś, na co jeszcze nikt się nie zdobył. Jestem szczera, autentyczna i absolutnie zwariowana na punkcie copywritingu i marketingu. Nauka, rozwój, wdrażanie nowych pomysłów to mnie właśnie kręci! Zaufało mi już wiele marek, dołącz do nich!

copywriter-klienci